Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wspieramy WOŚP – warsztaty z Dobrą Porażką

11 stycznia 2020 @ 10:00 - 21:00

Bezpłatnie

Zapraszamy do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w trakcie udziału w bezpłatnych warsztatach z Dobrą Porażką

Słyszeliście już, że trzeba „uczyć się z porażek”, ale nie wiecie, jak to robić? Boicie się mówić o swoich niepowodzeniach lub rozmawiać o błędach z pracownikami czy partnerami? Chcecie przekonać się, jak wykorzystywać niepowodzenia do rozwoju osobistego i zawodowego?

Pomożemy Wam zrozumieć, jak wykorzystać porażkę jako okazję do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia, a także rozwinąć umiejętności, które pomogą rozmawiać na temat błędów i niepowodzeń we właściwy sposób.

Rozmowy na temat błędów czy porażek zawsze są trudne. Zwłaszcza, jeśli nie wiemy, jak je przeprowadzić. Warto o nich rozmawiać, aby nie popełniać po raz kolejny tych samych błędów, aby wykorzystać doświadczenie pozyskanie dzięki przeżytemu niepowodzeniu oraz by polepszyć atmosferę w zespole czy rodzinie. Uczestnicy ćwiczenia korzystając z kart Failowship, stworzonych w ramach Fundacji Dobra Porażka, praktycznie wypróbują sposób dobrego rozmawiania o niepowodzeniach. Takiego, które nie psuje relacji z innymi ludźmi, ale pomaga budować zaufanie i tworzyć nowe wartości.

Warsztaty są bezpłatne, ale… zachęcamy uczestników do zasilenia puszki WOŚP,
która będzie dostępna na miejscu!*

* puszka nie ma czytnika kart więc pamiętajcie proszę o gotówce 🙂

Szczegóły

Data:
11 stycznia 2020
Godzina:
10:00 - 21:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/event/maraton-failowship/

Organizator

Fundacja Dobra Porażka