Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SUKCES TO JA – BEZPŁATNE WARSZTATY FAILOWSHIP DLA KOBIET W GDAŃSKU

29 stycznia 2020 @ 17:00 - 19:30

Bezpłatnie

Warsztaty dla kobiet w Trójmieście

SPOTKANIE LOKALNEJ GRUPY ROZWOJU
29.01.2020 GDAŃSK

 

TEMATYKA:
Jak uczyć się z kryzysów?

Słyszeliście już, że trzeba „uczyć się z porażek”, ale nie wiecie, jak to robić? Boicie się mówić o swoich niepowodzeniach lub rozmawiać o błędach z pracownikami czy parterami? Chcecie przekonać się, jak wykorzystywać niepowodzenia do rozwoju osobistego i zawodowego?

Jarek Łojewski pomoże Wam zrozumieć, jak wykorzystać porażkę jako okazję do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia, a także rozwinąć umiejętności, które pomogą rozmawiać na temat błędów i niepowodzeń we właściwy sposób. Uczestnicy ćwiczenia korzystając z kart Failowship, stworzonych w ramach Fundacji Dobra Porażka, praktycznie przećwiczą sposób dobrego rozmawiania o niepowodzeniach. Takiego, które nie psuje relacji z innymi ludźmi, ale pomaga budować zaufanie i tworzyć nowe wartości.

Rozmowy na temat błędów czy porażek zawsze są trudne. Zwłaszcza, jeśli nie wiemy, jak je przeprowadzić. Warto o nich rozmawiać, aby nie popełniać po raz kolejny tych samych błędów, wykorzystać doświadczenie pozyskanie dzięki przeżytemu niepowodzeniu oraz by polepszyć atmosferę w zespole.

GOŚCIEM SECJALNYM WARSZTATÓW BĘDZIE Jarosław Łojewski – menedżer, coach, trener, doradca. Założyciel Fundacji Dobra Porażka. Były propagator i organizator spotkań FuckUp Nights. W ramach Fundacji pomaga uczyć się na przeżytych niepowodzeniach. Pokazuje, jak w praktyce wykorzystać doświadczenie zdobyte z wcześniejszych działań. Przygotowuje do radzenia sobie z problemami i przeszkodami, które stają na drodze sukcesu, w ich przepracowaniu, wyciąganiu nauk z doświadczeń i ich wykorzystaniu do realizacji stawianych celów.

Szczegóły

Data:
29 stycznia 2020
Godzina:
17:00 - 19:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://sukcestoja.pl/produkt/bezplatne-warsztaty-dla-kobiet-w-trojmiescie-29-01/

Miejsce wydarzenia

Olivia Business Centre
Aleja Grunwaldzka 472b
Gdańsk,